Náušnice pecičky Hlava Lva - Chirurgická ocel + Doprava zdarma + Dárkové balení zdarma

Náušnice pecičky Hlava Lva - Chirurgická ocel
ZDARMAZDARMA
  • Velikost 1,2 x 1 cm
  • Chirurgická ocel
  • Dárkové balení zdarma
  • Doprava zdarma

 

315 Kč / pár
Můžeme doručit do:
27.10.2021
Skladem

Náušnice pecičky s hlavou Lva ...

Náušnice mají puzetkové zapínání. Celou přední část náušnic tvoří detailně propracovaná hlava lva. Náušničky jsou celoocelové takže se nemusí sundávat při koupání.

Chirurgická ocel - Velikost 1,2 x 1 cm

_MG_3944

Lev je symbolem nesmrtelné odvahy, síly, nebojácnosti, statečnosti a královské moci. Jeho tělo bylo použito v mytologických bytostech a ve většině případů při vytváření těla sfingy v egyptském společenství.
Lev, vnímaný jako pán země, je přirovnáván k orlovi, který je nejvyšší ve vzduchu. Lev je jedním z oblíbených symbolů vůdců, válečníků a císařů. Je vnímán nejen jako vůdce na zemi, ale také v duchovních sférách. Lev má rychlost, je ostražitý a má sílu, to představuje vše, co je majestátní. Stejně jako orla ho králové a císaři odedávna zahrnovali do svých erbů, aby symbolizoval nejvyšší sílu.
Lev jako symbol moci, odvahy a síly byl Egypťany vnímán jako symbol bohatství. Lva používali na kmenových praporech v době, kdy Mojžíš vyváděl Izraelity z Egypta. V dnešním světě, protože řev tohoto zvířete je silný, je často spojován s neohrožeností. Lev po mnoho staletí uchvacoval představivost lidí jako znak majestátnosti. Když je zvíře vyřezáno na sochách, běžně se vyskytují jako strážci paláců, mostů, chrámů a hrobek. Díky své síle a odvaze je spojován s mocí i vznešeností. Toto zvíře umí získat, co chce, protože má schopnost vyvést z rovnováhy život nepřítele nebo kořisti. Díky své ušlechtilé povaze, síle a odvaze představuje totem lva velkou sílu, kterou lidé mohou mít, jako je sebeovládání a životní rovnováha, což vede k vlastní osobní moci. Lev nám může dát mnoho cenných ponaučení a těmito ponaučeními zůstávají symboly, s nimiž je spojen: sebeovládání, osobní síla a odvaha a rovnováha.

 

Kód Kód: NP09
Kategorie: Náušnice
Záruka: 5 let
? Určení: Dámské
? Barva: Stříbrná
? Materiál: Chirurgická ocel
? Typ náušnic: Pecičky
? Motiv: Animal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: