Keramika na špercích

Keramické šperky

KERAMIKA NA ŠPERCÍCH

Prohlédněte si naši nabídku šperků s keramikou
Keramické šperky

Použití a vlastnosti šperků s keramikou

Většina keramických šperků je vyrobena z karbidu titanu. Jedná se o materiál složený z kovového titanu a atomů uhlíku. Šperkařská keramika má velikou tvrdost a je velmi odolná proti poškrábání. Lesk keramických šperků vydrží po celý život. Keramické šperky jsou velmi odolné proti opotřebení, ale nemají přirozenou křehkost wolframu, což znamená, že se tak snadno nezlomí.

Keramické šperky se vyrábějí v různých stylech a barvách. Snad největší výhodou nákupu keramických šperků je stylový a okouzlující vzhled, který nabízí. Keramika nabízí klasický styl, který se hodí téměř k jakémukoli typu oblečení.

Šperkařská keramika a alergie

Jednou z největších výhod keramických šperků je, že jsou hypoalergenní. Lidé s kožními alergiemi nemohou nosit některé kovy. Jelikož je keramika nekovová, nezpůsobuje lidem s kožními alergiemi žádné problémy. Můžete nosit prsteny, náhrdelníky, hodinky a jakýkoli jiný typ keramických šperků, aniž byste se museli obávat, že poškodí vaši pokožku.

Keramické šperky
Keramické šperky

Jak pečovat o keramické šperky

Keramické šperky jsou sice trvanlivé a odolné vůči většině druhů poškození, ale vyžadují určitou úroveň údržby. Z hlediska péče je na tom keramika podobně jako wolfram. Jedná se o velmi nenáročnou údržbu. Ve většině případů stačí šperk jednoduše otřít měkkým hadříkem např. na brýle, případně vyčistit vodou a mýdlem. Ve skutečnosti doporučujeme nepoužívat nic drsnějšího než jemné mýdlo. Drsné chemikálie mohou narušit lesk povrchu a nakonec vést k zakalení povrchu.

Na co je třeba dávat pozor

  • Čistěte teplou vodou a jemným mýdlem. Nepoužívejte dráždivé chemikálie, jako je čpavek nebo bělidlo.
  • Přestože má váš keramický šperk silnou odolnost proti poškrábání, může se při použití dostatečné síly, například při úderu kladivem, zlomit.
Keramické šperky
Keramické šperky

Nákup u nás je bezpečný

Dopravu máte zdarma a můžete platit až při převzetí.  Možnost vrácení zboží ve 14 denní lhůtě je samozřejmostí a výměna za jiné zboží je možná až 30 dní od nákupu
Keramické šperky

Potřebujete poradit? Máte ke šperku nějaký dotaz?

Neváhejte se zeptat | Jsme tu pro vás | Email: info@dopravagratis.cz | tel.: +420 603 500 988

Affiliate program