Přívěsek erb s hlavou Lva - Chirurgická ocel + Doprava zdarma + Dárkové balení zdarma

Ocelový přívěsek DG Doprava Gratis 2
ZDARMAZDARMA
  • Velikost přívěsku 4,2 x 3,6 cm
  • Hmotnost cca 40 g
  • Chirurgická ocel
  • Řetízek zdarma
  • Doprava zdarma
  • Dárkové balení zdarma
Můžeme doručit do:
11.8.2022
Možnosti doručení
385 Kč / ks
Skladem

Ocelový přívěsek erb na kterém je hlava Lva....

Přívěsek hlava lva v erbu.

K přívěsku vám přidáme ocelový řetízek a dárkové balení.

Velikost přívěsku 4,2 x 3,6 cm

Hmotnost cca 40 g

Vysoká kvalita, šperk se nemusí sundávat při koupání ve slané ani chlorované vodě

Materiál chirurgická ocel

Ocelový přívěsek DG Doprava Gratis-13 

Lev je symbolem nesmrtelné odvahy, síly, nebojácnosti, statečnosti a královské moci. Jeho tělo bylo použito v mytologických bytostech a ve většině případů při vytváření těla sfingy v egyptském společenství.
Lev, vnímaný jako pán země, je přirovnáván k orlovi, který je nejvyšší ve vzduchu. Lev je jedním z oblíbených symbolů vůdců, válečníků a císařů. Je vnímán nejen jako vůdce na zemi, ale také v duchovních sférách. Lev má rychlost, je ostražitý a má sílu, to představuje vše, co je majestátní. Stejně jako orla ho králové a císaři odedávna zahrnovali do svých erbů, aby symbolizoval nejvyšší sílu.
Lev jako symbol moci, odvahy a síly byl Egypťany vnímán jako symbol bohatství. Lva používali na kmenových praporech v době, kdy Mojžíš vyváděl Izraelity z Egypta. V dnešním světě, protože řev tohoto zvířete je silný, je často spojován s neohrožeností. Lev po mnoho staletí uchvacoval představivost lidí jako znak majestátnosti. Když je zvíře vyřezáno na sochách, běžně se vyskytují jako strážci paláců, mostů, chrámů a hrobek. Díky své síle a odvaze je spojován s mocí i vznešeností. Toto zvíře umí získat, co chce, protože má schopnost vyvést z rovnováhy život nepřítele nebo kořisti. Díky své ušlechtilé povaze, síle a odvaze představuje totem lva velkou sílu, kterou lidé mohou mít, jako je sebeovládání a životní rovnováha, což vede k vlastní osobní moci. Lev nám může dát mnoho cenných ponaučení a těmito ponaučeními zůstávají symboly, s nimiž je spojen: sebeovládání, osobní síla a odvaha a rovnováha.

Logo doprava gratis

Waterproof

100 steel

 

Kód Kód: PRV48 LION
Kategorie: Přívěsky
Záruka: 2 roky
? Určení: Pánské
? Barva: Stříbrná
? Materiál: Chirurgická ocel
? Motiv: Animal, Military, Fantasy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení